شرکت ایمن حصار بیهق - شریک تجاری قابل اعتماد شما

طیف کاملی از خدمات طراحی، ساخت و تولید و تعیین استاندارد سیستم های خاص الکترونیکی و نرم افزاری

معرفی شرکت ایمن حصار بیهق

این مجموعه به عنوان مجموعه ای دانش محور و در ابتدا با اسم پیشرو اندیشان صنعت کاوه با هدف مشاوره طراحی، ساخت و تولید و تعیین استاندارد سیستم های خاص الکترونیکی و نرم افزاری، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ در شهرک صنعتی کاوه آغاز نمود. از سال ۱۳۸۶ به عنوان نمایندگی شرکت APS (یکی از معتبرترین تولید کننده های سیستم های حفاظت پیرامونی) و Infinova ( تولید کننده سیستم های دوربین های مداربسته ) با طراحی و اجرای چند پروژه مهم در وزارت نفت وارد حوزه سیستم های حفاظت الکترونیک گردید. در همان زمان با همکاری پژوهشکده صنعت نفت و شرکت آریان نوآفرینان و ایمن سازان پیرامون، با تکیه بر پشتوانه علمی قبلی و همکاری با متخصصان توانمند داخلی و تحقیق و توسعه در این زمینه، موفق به طراحی و تولید مجموعه کاملی از سیستم های پیشرفته حفاظت پیرامونی شد. با استاندارد سازی محصولات و نصب و راه اندازی سیستمها در سایت های مهم وزارت نفت، وزارت نیرو و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، به عنوان مجموعه علمی پیشرو در زمینه سیستم های حفاظت الکترونیک، پشتوانه شرکتهای همکار در اجرای پروژه های مهم و حیاتی در سطح ایران گردید. به منظور توسعه تحقیقات و تولید در زمینه های تخصصی و نیل به سمت صادرات، از سال ۱۳۹۴ شرکت ایمن حصار بیهق با همکاری شرکت تجدید بنا و توسعه کیش به عنوان شرکت تولیدی در منطقه آزاد کیش ثبت و برای کارخانه خود در شهرک صنعتی فاز ۶ جزیره کیش مجوز تولید اخذ نموده و با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه تهران قسمت تولید محصولات را به صورت گسترده تر بر عهده گرفته است. شرکت ایمن حصار بیهق لازم بذکر است که شرکت ایمن حصار بیهق در حال حاضر با اخذ پروژه های خاص به ویژه در زمینه های سیستمهای حفاظت الکترونیک، هوشمند سازی و طراحی سیستمهای خورشیدی با بکارگیری از نیروهای متخصص و آشنایی با اصول پدافند غیرعامل در اقصی نقاط کشور در حال اجراء پروژه های مختلف با ارگانهای خاص دولتی و غیر دولتی می باشد.

چرا مشتریان ما را انتخاب می کنند

نه فقط یک شرکت لجستیک متوسط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

کیفیت

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده شناخت فراوان جامعه.

برند Ehb

رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

تولید کننده اختصاصی

متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان.

٪۱۰۰ ساخت ایران

در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها.

شرکای قابل اعتماد ما
پارک علم و فناوری استان قم

تدارکات دریا و رودخانه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.
مشاهده وبسایت
جهاد کشاورزی استان قم

حمل و نقل راه آهن بار

برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده شناخت فراوان.
مشاهده وبسایت

حمل و نقل هوایی

شریک حمل و نقل هوایی

خطوط هوایی باربری قابل اعتماد

جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.
مشاهده وبسایت